Інструкція по створенню сайту,
створити свій сайт безкоштовно

 

 Меню

Головна
Створення сайту
Програми\Скачати
Шаблони для сайта
Домени
Хостинг
Наш Форум, відвідайте
Терміни
Розкрутка
Обмін посиланнями
Контакти\про адміна
-
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Друзі/Посилання ::

AnzUA - Створення та розкрутка сайту.
Всі посилання
Каталог статтей
створити свій сайт
Цікаві статті,СЛА



Ценные советы и рекомендации домашним мастерам здесь: http://www.mastertip.ru/ | travel-zen.ru


11849ffd

:: Статистика ::

Індекс цитування
Счетчик посетителей онлайн


:: Оголошення ::

До уваги всіх відвідувачів сайту. Статистика показує, що більшість переходів на наш сайт було здійснено через пошукову систему Гугл, в основному за пошуковим запитом "як створити свій сайт". Якщо ви саме цей відвідувач і реально хочете створити сайт, але покищо не зовсім знаєте як - пишіть мені допоможу чим зможу, або задавайте питання на форумі . Удачі!
===============
Форум міста Івано-Франківськ

 

Огляд програм для перегляду веб-сторінок

P.S. Я рекомендую Google Chrome

Відмінності між браузерами

Отже, перш ніж іти далі, давайте окинемо поглядом броузери і подивимося, що ж вони можуть відображати, а що - ні. Дійсно, адже все, що ми напишемо, користувач дивитиметься саме в броузерах, і якщо ми не будемо орієнтуватися на конкретні броузери , то результат може бути найнесподіванішим.

Звичайно, прості сторіночки (типу тієї, яку ми написали в попередньому розділі) будуть, швидше за все, однаково виглядати у всіх броузерах. Однак, чим складніше сторіночка, тим більше відмінностей в її сприйнятті різними програмами перегляду. Ці відмінності можуть стосуватися розташування елементів на сторінці, реакції на дії користувача, зовнішнього вигляду окремих елементів і т.д. Створюючи веб-сторінку, корисно переглядати її в різних броузерах і коректувати код відповідно до того, що ви побачили. Нерідко може трапитися, що сторіночка, що дуже красиво виглядає в одному броузері, буде просто нечитаною в іншому. Створення складної сторіночки, яка майже однаково виглядає в різних броузерах, - завдання не з легких. Тому ми б рекомендували орієнтуватися на який-небудь один броузер, а сумісність з іншими підтримувати тільки на мінімальному рівні. Ще можна створювати копії сторіночок для різних броузерів, однак тут також є невелика проблема, про яку розповімо трохи нижче.

І, нарешті, найпростіше рішення: створивши сторіночку, написати на її початку що-небудь типу: "Краще всього виглядає в такому-то броузері" і помістити поряд посилання, клацнувши на якій, користувач міг би завантажити собі потрібну програму перегляду. Однак треба мати на увазі, що далеко не всі користувачі, швидше за все, захочуть це зробити, і не тільки тому, що не всі броузери безкоштовні. По-перше, не у всіх є можливість завантажувати великі об'єми даних з Інтернету, а по-друге , багато хто вже звикли користуватися якоюсь програмою перегляду, і раду терміново встановити собі іншу викличе у них в кращому разі подив.

Броузер Internet Explorer

На сьогоднішній день найбільш популярною програмою проглядання веб-сторінок є броузер Microsoft Internet Explorer, яким користується приблизно половина всіх бродять по Інтернету. MS Internet Explorer версії 5 підтримує більшість вимог HTML 4.0, і саме на цю програму ми будемо орієнтуватися в прикладах, наведених у цій книзі. Ця програма безкоштовна, і її можна завантажити з адреси http://www.microsoft.com/windows/ie_intl/ru/download/. Там же можна відновити версію броузера і взяти різні доповнення до цієї програми. Майже всі кардинальні нововведення з'явилися в програмі MS Internet Explorer починаючи з версії 4. Проте деякі моменти, пов'язані в основному з реакцією на призначені для користувача дії і інтерпретацією коду, написаного на мові JavaScript, все ж істотно змінилися в п'ятій версії. Тому не дивуйтеся, якщо сторіночка, написана для Internet Explorer версії 5, при перегляді в четвертій версії видаватиме, наприклад, повідомлення про "помилку сценарію". До речі, п'ята версія Internet Explorer здатна автоматично коректувати дрібні неточності. Інші броузери цього не вміють, і для них ці неточності виливатимуться і повідомлення про помилки. Програма Internet Explorer підтримує як сценарну мову не тільки мову JavaScript, але і винайдений компанією Microsoft мова VBScript, яка походить від мови Visual Basic. Оскільки веб-сторінки, написані з використанням VBScript, реально існують, то тільки використання броузера Internet Explorer дозволяє сьогодні адекватно відобразити їх вміст. У мові VBScript з'явилися деякі цікаві можливості, відсутні в JavaScript 1.0, такі, наприклад, як функція автоматичного ігнорування помилок в циклі (On Error Resume Next). Ми не розглядаємо в цій книзі мова VBScript, оскільки все ж універсальною мовою сценаріїв на сьогоднішній день є JavaScript.

Що стосується більш ранніх версій MS Internet Explorer, то їх використання породжує ряд проблем. Так, наприклад, в третій версії використана досить своєрідна реалізація JavaScript, і деякі функції, написані для більш пізніх версій або для броузерів компанії Netscape, в Internet Explorer 3 працюють не зовсім правильно. Крім того, оскільки проект HTML 4.0 тоді ще тільки зароджувався, в Internet Explorer 3 відсутні функції реакції на призначені для користувача дії, можливість довільного розташування елементів оформлення і ін Немає також підтримки каскадних таблиць стилів. У деяких випадках виникають проблеми з навігацією між фреймами. А в ще більш ранніх версіях цього броузера взагалі була відсутня підтримка мов сценаріїв і були доступні тільки найпростіші засоби.

Броузер Netscape Navigator

Другим за популярністю браузером в світі є Netscape Navigator. На відміну від MS Internet Explorer, ця програма реалізована для багатьох платформ, включаючи OS / 2 і UNIX з їїклонами. На "He-Win.dows-комп'ютерах терах" Netscape Navigator продовжує залишатися найбільш популярною програмою проглядання веб-сторінок.

На момент написання цих рядків вийшов другий попередній реліз шостої версії Netscape Navigator В цій версії також реалізована підтримка багатьох вимог HTML 4.0, проте не в такій повній мірі, як в MS Internet Explorer 5. Зокрема, на призначені для користувача дії як і раніше можуть реагувати далеко не всі елементи веб-сторінки. Програму Netscape Navigator можна безкоштовно отримати, звернувшись за адресою www.netscape.com. У попередній версії цієї програми (четвертою) не підтримувалися нові теги, запропоновані в четвертій версії Internet Explorer (наприклад <BUTTON>), що дуже ускладнювало написання динамічних сторінок, сумісних одночасно і з Internet Explorer, і з Netscape Navigator. Третя і раніші версії програми не підтримували реакцію на призначені для користувача дії взагалі, а також всі теги, пов'язані з позиціонуванням.

Інші властивості перегляду

Незважаючи на те що програмами MS Internet Explorer і Netscape Navigator користується переважна більшість користувачів Інтернету, існують і інші броузери, раз у раз використовувані в роботі. Серед них варто відзначити програму Opera, яку можна отримати за адресою www.operasoftware.com (проте ця програма не є безкоштовною - вона розповсюджується за принципом Shareware). До речі, в 1999 р. експерти відзначали, що підтримка каскадних таблиць стилів (CSS) краще всього реалізована саме в цій програмі.Броузер Opera має багато достоїнств (компактність, швидкість роботи, зручний інтерфейс з детальною індикацією завантаження сторінки), та інші. Проте підтримка динамічних елементів тут здійснена ще в меншому ступені, ніж у броузерах від Netscape.

Вартий уваги також і чисто російський броузер Ariadna. Він був спроектований спеціально під потреби російських користувачів. На жаль, після версії 1.3 розробники припинили роботу над проектом.

Засоби перегляду веб-сторінок зараз вбудовуються також в багато програм більш "загального" призначення, наприклад в kfm (це файловий менеджер-переглядач KDE, StarOffice і навіть в програму роботи з електронною поштою The Bat! (Для перегляду HТМL-вкладень). Однак все вони мають обмежені можливості в порівнянні зі спеціалізованими програмами, та при створенні веб-сторінок на них орієнтуватися не слід.


:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Статті по розкрутці сайту ::

Пошукові механізми - як шукати в мережі

Вибір ключових слів

Обмін засланнями, навіщо це потрібно. Індекс Цитування

Корисне на сайті - застава успішного розкручування

Розкручування, шляхом розсилки вітальних листів

Контекстна реклама - що це таке

Скільки платити за розкручування сайту


:: Рекомендуємо ::


:: Статті, створення ::

Моменти, які слід врахувати при розробці сайту
Де взяти контент для свого сайту?
Як створюють веб-сторінки?
Як розмістити свій сайт на сервері?
Як написати веб-сторінку?
Огляд програм для перегляду веб-сторінок
Програма для створення сайтів

:: Реклама ::

+

 

 

 


Copyright © A-Site.info, 2007-2024